Sterke prestaties IJsclub Centrum op Kampioenschap van Amsterdamdam

Gepubliceerd op 18 maart 2026 om 08:45

Tijdens het Kampioenschap van Amsterdam voor pupillen op 14 maart 2026 op de Jaap Edenbaan lieten de rijders van IJsclub Centrum zich van hun beste kant zien. Zowel op de 300 meter als de 500 meter werden persoonlijke records gereden, met een fraaie podiumplek als resultaat.

Tygo Mulder: 5e met persoonlijk record op 500 meter

Tygo Mulder reed zowel de 300 meter als de 500 meter. Op de 500 meter klokte hij een persoonlijk record van 55,40 seconden, goed voor een mooie 5e plaats. Op de 300 meter reed Tygo een nette tijd van 35,41 seconden, waarmee hij zijn constante vorm liet zien. Zijn technische uitvoering en snelheid tot het einde maakten hem een sterke vertegenwoordiger van de club.

Liss Brouwer: podiumplek en PR op 300 meter

Liss Brouwer reed eveneens beide afstanden. Op de 300 meter verbeterde zij haar persoonlijk record naar 34,65 seconden, waarmee ze op een prachtige 3e plaats eindigde en het podium betrad. Op de 500 meter noteerde Liss een solide tijd van 55,28 seconden, waarmee ze zich goed handhaafde in een sterk veld. Haar constante en technisch verzorgde ritten laten veelbelovende vooruitgang zien.

 

Met een podiumplek en meerdere persoonlijke records was het Kampioenschap van Amsterdam een groot succes voor IJsclub Centrum.